Pergoly BIOSSUN

Bioklimatická pergola BIOSSUN je stínící systém do každého počasí, která je vybavena střešními lamelami, které se mohou otáčet o 176 stupňů. Jedná se o vytvoření nového druhu prostoru, kde můžete být ve spojením se svým okolím. Sami si tak můžete regulovat, kolik slunce na terasu pustíte. Lamely unesou i zatížení sněhem, takže jsou využitelné i v zimě. Pokud systém doplníte i o boční stěny a zimní ochranu, vytvoříte si z pergoly zimní zahradu, kterou můžete snadnými kroky v létě otevřít. S příslušenstvím, které nabízí nekonečné možnosti, lze bioklimatickou pergolu přizpůsobit Vaším přáním a každému ročnímu období. Základní provedení pergoly již od 146.000,- Kč. 
Pergola BIO 120 je základní model pergol BIOSSUN. Tento model se jako jediný nevyrábí na míru a je možno ho zakoupit ve stanovených rozměrech. Lze vybírat až z 18 rozměrových kombinací. Nosný hliníkový profil (sloup) je o rozměru 120 x 120mm a výška pohledové vrchní konstrukce je 120mm. O proti vyšším řádám obsahuje užší okap pro odtok vody. Tento model lze dodat pouze v 5 barevných variantách a otočné S lamely jenom v barvě bílé. Neobsahuje technický sloup, řídící jednotka je umístěna ve vrchní části pergoly z důvodu menšího rozměru nosného sloupu. Osvětlení pergoly je umístěno na prostředním hliníkovém profilu.
Pergola BIO 180 je prostřední model pergol BIOSSUN. Tento model je ideální volbou v poměru, ceny a výkonu. Vyrábí se na požadovaný rozměr dle přání zákazníka  – zakázková výroba.  Nosný hliníkový profil (sloup) je o rozměru 150 x 150mm a výška pohledové vrchní konstrukce je 180mm. Konstrukci i lamely lze dodat v jakékoliv barvě RAL dle vzorníku. Obsahuje tenchnický sloup pro vedení kabelů a umístění řídící jednotky. Osvětlení pergoly je umístěno na prostředním hliníkovém profilu a lze dodat adaptér pro instalaci obvodového led osvětlení. Možnost dvou provedení typu lamel S a P.
Pergola BIO 230 je nejvyšší model pergol BIOSSUN a jedná se tak o TOP PRODUKT.  Vyrábí se na požadovaný rozměr dle přání zákazníka  – zakázková výroba.  Nosný hliníkový profil (sloup) je o rozměru 150 x 150mm a výška pohledové vrchní konstrukce je 230mm. Konstrukci i lamely lze dodat v jakékoliv barvě RAL dle vzorníku. Obsahuje tenchnický sloup pro vedení kabelů a umístění řídící jednotky. Osvětlení pergoly je umístěno na prostředním hliníkovém profilu a lze dodat osvětlení i LED po obvodu dané pergoly.

Rychlé informace

Sokolovská 98/96, Praha 8, 186 00

(+420) 608 239 638

 

PO až PÁ 9:00 -18:00h a SO 9:00 -13:00 h

Vedení společnosti

Pokorný Jiří

majitel společnosti a obchodní manažer

 

(+420) 777 728 211

 

Šimánková Barbora

příprava a zpracování projektů, účetnictví

 

(+420) 608 239 638